#Skype2Learn
Today students of Kherson Gymnasium # 1 have got an opportunity to interact with students and teachers from all over the world. We invite teacher from India Shafi Sk as a #Guest Speaker (ZPCUP Government School , Biatargaon Bk, Maharashtra, India). This session was very special because we have discussed on an important topic #No_more_plastic . In collaboration Shafi has shared his experience about his activity #My_cloth_bag . As well We played #Kahoot on #Plastic_pollution. The students are so excited, energetic and sincere with the topic. We have a played #Mystery_Skype too, with mutual short introduction of both countries #India & #Ukraine . We want to put our Heartily Thanks to #MicrosoftEDU for providing such an amazing platform for interaction in the form of #Skype2learn.
Міжнародний день англійської мови
в Херсонській гімназії №1
23 квітня світ відзначає Міжнародний день англійської мови. Англійська є найбільш вживаною мовою на планеті, нею володіють близько 1.4 мільярда людей. Ця іноземна – одна з офіційних мов таких міжнародних організацій, як ООН, НАТО, ЮНЕСКО. Англійською розмовляють наука та бізнес, технології і освіта, торгівля та політика, економіка і релігія.
Вперше День англійської мови, як і дні інших офіційних мов ООН, відзначили в 2010 році. Датою святкування став день народження Вільяма Шекспіра – великого англійського поета, письменника, самого знаменитого драматурга світу. Мета свята – зміцнити традиції багатомовності в світі.
Як найкращим чином відзначити цей день? Звичайно, спілкуватися англійською! У цей день учні 1-3 (5-7) класів гімназії були на скайп-зв’язку з В’єтнамом, Польщею, Бангладеш та Індією! Гімназисти грали у Mystery Skype та Mystery Animals, обговорювали погоду, свята та традиції, грали в Kahoot та просто спілкувалися з вчителями та однолітками.
Метою проведення Дня англійської мови стало удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на заняттях англійської мови, розширення світогляду учнів, розвиток їх творчих здібностей та самостійності, формування вміння концентрації уваги та логічного викладу думки, а головне, заохочення школярів до вивчення англійської мови.
Міжнародний діалог: висловлюємо власну точку зору
та обмінюємося думками
З 2014 року учні та вчителі Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради тісно співпрацюють з міжнародною програмою Generation Global. Основою програми є міжнародний діалог у формі відеоконференції. Учасники заходу взаємодіють безпосередньо зі своїми однолітками з усього світу, обговорюючи актуальні питання під керівництвом англомовного фасилітатора.
18 квітня 2019 року відбулася Міжнародна зустріч, під час якої представники 7-9-х класів обговорювали тему «Power of Narratives» зі школярами Йорданії та України (м. Кропивницький).
Підлітки обох країн презентували свої історії, які вплинули на них. Торкаючись теми орієнтації та безпеки в інформаційному просторі, діти висловлювали свої думки та наводили приклади з власного життєвого досвіду, дискутували яким чином подання інформації може вплинути на формування особистості сучасного підлітка, обговорювали позитивні та негативні моменти впливу інформації на людей.
Дякуємо гімназистам за участь у конференції та вчителям англійської мови Олені Софієнко, Юлії Шахман та Тетяні Катюсі за підготовку учнів до міжнародного діалогу!
MYSTERY SKYPE З ІНДІЙСЬКИМИ ШКОЛЯРАМИ
Два дні поспіль, 10 та 11 квітня, учні 5-А та 4-А класів Херсонської гімназії № 1 (вчителі англійської мови Тетяна Устімова та Тетяна Катюха) мали чудову нагоду пограти в гру «Mystery Skype» з учнями ZPP School Gopalwady штату Махараштра, Індія (вчитель Нараян Мангаларам). Вже з перших секунд зустрічі у дітей горіли очі від бажання скоріше вгадати, звідки ж учні по той бік екрану? Першими здогадалися наші гімназисти, а вже потім діти з Індії знайшли на карті Україну. Одразу після цього відбувся обмін інформацією про культуру і традиції обох країн. Діти співали улюблені пісні та декламували вірші рідною мовою, розповідали про лідерів, прапор, герб, грошові одиниці, населення та символи України та Індії. Mystery Skype - це освітня гра, яка дає змогу учням зрозуміти користь від вивчення іноземної мови, а вчителям інтегрувати технології у освітній процес. Почавши одного разу, вже не хочеться зупинятися! Співпраця буде продовжуватися і незабаром на учнів чекають нові зустрічі!
ВІДЗНАКА МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ ETWINNING
Херсонська гімназія № 1 Херсонської міської ради стала однією з 16 закладів загальної середньої освіти України, які отримали статус «eTwinning School»!
eTwinning School – це нагорода, яку отримують найактивніші школи-учасниці програми. Нагорода була започаткована у 2017 році та покликана відзначити команду ітвіннерів й керівництво закладу, які на практиці доводять свою відданість ключовим засадам eTwinning.
З 206 426 шкіл учасниць Європейської програми eTwinning та eTwinning Plus 1004 школи отримали дану відзнаку. З 908 українських шкіл-учасниць цього року було відзначено 16.
Участь в eTwinning Plus позитивно впливає на імідж закладу освіти, оскільки:
- Дає можливість бути частиною найбільшої освітньої спільноти Європи;
- Дає право учням та вчителям відчувати себе повноцінними громадянами Європи;
- Підвищує обізнаність вчителів в інформаційно-комунікаційних технологіях, безпечному та відповідальному використанні Інтернету;
- Дозволяє на практиці впроваджувати інноваційні підходи до навчання;
- Мотивує як вчителів-ітвіннерів, так і інших вчителів школи до реалізації цікавих проектів в рамках eTwinning;
- Згуртовує вчителів в єдину дружну команду та покращує відносини між вчителями та учнями;
- Підвищує інтерес батьків учнів до діяльності закладу.
Вчителі-ітвіннери беруть участь у якісних проектах та здобувають найвищі нагороди у змаганні проектів на рівні Європи. Та, найголовніше, вони на практиці реалізують проектний підхід у навчанні та розвивають в учнів навички ХХІ ст., які сьогодні вимагає від них сучасний світ. Участь у проектах спонукає учасників постійно навчатися чомусь новому, а також показує практичну цінність навчання.
Бажаємо вчителям-ітвіннерам гімназії Тетяні Устимовій, Юлії Шахман, Олені Софієнко, Тетяні Катюсі, Наталії Мазуренко, Олені Кузьменко та Наталії Івановій творчої наснаги, нових звершень та успішних проектів!
РУЙНУЄМО КОРДОНИ,
СПІЛКУЄМОСЯ З УСІМ СВІТОМ!
Турція, Італія, Боснія та Герцеговина, Хорватія та Сполучені Штати Америки – саме до цих країн «завітали» учні та вчителі Херсонської гімназії № 1 протягом тижня. Онлайн-зустрічі з турецькими однолітками та школярами з Боснії відбулися в рамках міжнародного проекту “I am Learning English with My Family” програми eTwinning Plus Ukraine. Учні розповідали про свої родини, співали пісні та грали в ігри, планували подальшу співпрацю у проекті. З італійцями та дітлахами з Хорватії гімназисти обговорювали традиції святкування Дня Святого Валентина. Під час Skype-зв’язку діти відповідали та ставили питання один одному, співали пісні, писали римовки та вірші, складали серце-орігамі й грали в ігри. Вже не вперше учні гімназії спілкуються зі школярами Lower Gwynedd Elementary School (Амблер, Пенсильванія, Сполучені Штати Америки) та вчителем Krystle Hickey. Під час Skype-зв’язку, який відбувся 14 лютого, діти «зустрілися» для того, щоб познайомитися як саме проходить День Святого Валентина в США. Американці в цей день вітають не тільки коханих, а й усіх
друзів та близьких. Учні обмінялися електронними «валентинками», та відео привітаннями, обговорили про улюблені розваги взимку та діяльність у вільний час. Усі зустрічі пройшли весело, творчо, цікаво та пізнавально. Школярі отримали багато позитивних емоцій та вражень від спілкування та можливості потренувати свою англійську! Наступного тижня плануються Skype-зустрічі з учнями з Індії, Пакистану та Бангладеш щоб разом відзначити World Read Aloud Day.
ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ПАРТЕРАМИ
МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ
12 лютого учні 6-А класу Херсонської гімназії № 1 (учитель англійської мови Олена Софієнко) вперше зустрілися з партнерами по проекту міжнародної програми eTwinning Plus Ukraine.
Проект “I am Learning English with my Family” триває з грудня. За цей час учні познайомилися, презентували свої школи та, навіть, привітали один одного з Новорічними святами! І ось, нарешті, зустрілися! Під час онлайн зустрічі школярі розповідали про свої родини, співали пісні, грали в ігри. Захід пройшов весело, творчо та цікаво. Однолітки подружилися та домовилися про подальше спілкування.
SAFER INTERNET DAY 2019
05 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Гасло «Разом для найкращого Інтернету» надихає всіх приєднуватися до руху та використовувати найкращий потенціал Інтернету. У цей день мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. Педагогічний та учнівський колективи Херсонської гімназії № 1 долучилися до всесвітньої спільноти щоб відзначити День безпечного Інтернету разом.
Учителі-ітвіннери Юлія Шахман, Олена Софієнко, Тетяна Устімова, Олена Кузьменко, Тетяна Катюха та Наталля Мазуренко вже не перший рік беруть участь у заходах, присвячених безпеки в Інтернеті. Під час уроків англійської мови школярі 4-7-х класів, які є активними учасниками міжнародної програми eTwinning, переглядали відео, обговорювали правила безпечної поведінки в Інтернеті, грали в ігри, відповідали на питання вікторини. Учні ділилися власним досвідом та говорили про важливість відповідального використання технологій, підкреслюючи, що Інтернет сьогодні є важливою та невід’ємною частиною їхнього життя.
ЗНАННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ СТВОРЮЄ БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ
За статистикою, понад 16 з половиною мільйонів людей у різних куточках планети вивчають німецьку мову як іноземну, адже це мова економіки, науки та культури, це мова, котра посідає друге місце в Інтернеті та третє місце у світовій продукції книжок. Німецька мова, поряд з англійською, іспанською, італійською та французькою, є однією з найвідоміших та найпопулярніших європейських мов у наш час, якою написана друга за величиною після англійської кількість наукових праць, художніх творів та публіцистичних текстів.
До речі, саме завдяки німецькій мові українська збагатилася такими словами, як «штраф» («Strafe»), «шлагбаум» («Schlagbaum»), «дах» («Dach»), «цегла» («Ziegel»), «бутерброд» («Butterbrot»), «краватка» («Krawatte») та багато інших. Про цікаві факти з історії святкування Нового року(Silvester Neu Jahr), Великодня(Ostern), Різдва(Weihnachten), Карнавалу(Fasching), Дня об'єднання німців(Einheit) у Німеччині дізнавалися учні 7-А класу на уроці, організованому творчим тандемом вчителя німецької мови Івановоі Наталії Олексіївни та мовного асистента Гете Інституту Хайнріха Аммона 29.01.2019р.
А ви хочете збагатити свої знання ще однією цікавою та різнобарвною мовою, якою є німецька? У цьому вам охоче допоможуть учні та вчителі Херсонської гімназії №1, які не лише вивчають німецьку як другу іноземну з 5-го класу, а й удосконалюють її, спілкуючись з вчителями-волонтерами, носіями німецької мови
А ви хочете збагатити свої знання ще однією цікавою та різнобарвною мовою, якою є німецька? У цьому вам охоче допоможуть учні та вчителі Херсонської гімназії №1, які не лише вивчають німецьку як другу іноземну з 5-го класу, а й удосконалюють її, спілкуючись з вчителями-волонтерами, носіями німецької мови
Продовжується робота у проекті
“Learning English with my Family”
У грудні 2018 року учні 6(2)-А та 7(3)-А класів (учитель англійської мови Олена Софієнко) долучилися до міжнародного проекту “Learning English with my Family”. Мета проекту: залучити батьків до освітнього процесу, підвищити інтерес учнів до вивчення англійської мови, забезпечити співпрацю та взаємодію між вчителем, учнем і батьками.
Протягом грудня учасники проекту знайомилися, вітали один одного з Різдвом та Новорічними святами, обмінювалися вітальними листівками поштою та електронними привітаннями. Відповідно до плану проекту, у січні учні знайомили учасників проекту з батьками, представляли членів сім’ї, презентували родину. Кожен отримував завдання, у виконанні якого брала участь уся сім’я. Так, учні вчили батьків вітатися та прощатися англійською мовою, вирішували завдання вікторини, грали в ігри, знімали відео тощо.
Батьки творчо підійшли до виконання завдань: фото та відео звіти вийшли креативними і нестандартними. Головне, діти та їхні батьки отримали задоволення від спілкування, виконуючи завдання разом!
Протягом грудня учасники проекту знайомилися, вітали один одного з Різдвом та Новорічними святами, обмінювалися вітальними листівками поштою та електронними привітаннями. Відповідно до плану проекту, у січні учні знайомили учасників проекту з батьками, представляли членів сім’ї, презентували родину. Кожен отримував завдання, у виконанні якого брала участь уся сім’я. Так, учні вчили батьків вітатися та прощатися англійською мовою, вирішували завдання вікторини, грали в ігри, знімали відео тощо.
Батьки творчо підійшли до виконання завдань: фото та відео звіти вийшли креативними і нестандартними. Головне, діти та їхні батьки отримали задоволення від спілкування, виконуючи завдання разом!
ПРОЕКТ "SILENT NIGHT"
Вже три місяці триває робота учнів Херсонської гімназії № 1 у проекті ”Silent night” в рамках міжнародної програми eTwinningPlus. Наші школярі, разом з партнерами з Італії та Польщі, складали казку про Равлика Річарда, із задоволенням малювали ілюстрації, писали свою частину англійською мовою та читали матеріали, які надіслали їх друзі з закордону! 24 січня відбулася Skype-зустріч учасників проекту: учнів початкової школи м. Кунео (Італія) та учнів 3-А, 5-Б класів (учитель англійської мови Юлія Шахман). Вчитель Annamaria Olmo запропонувала організувати віртуальну зустріч для обговорення етапів та підвести підсумки проекту. Діти побачили один одного та познайомилися зі своїми однолітками, обговорювали захоплення, відмінності та спільні риси у процесі навчання. І з'ясували, що італійці теж люблять морозиво, грають в комп'ютерні ігри, захоплюються футболом та із задоволенням ходять до школи. Маленькі італійці та українці були дуже раді знайомству та вирішили продовжити спілкування і надалі.
CHRISTMAS GREETINGS FROM AMERICA
Яким чином краще дізнатися про звички та традиції святкування Різдва в англомовних країнах? – Звичайно, поспілкуватися наживо! Чому люблять Різдво американські діти? Чи прикрашають ялинку в Україні? Які улюблені Різдвяні фільми переглядають діти? Чи влаштовують вечірки та які особливі страви готують на Різдво в Америці та Україні?
Саме такі питання обговорювали школярі під час Skype-зустрічі, яка відбулася 19 грудня в Херсонській гімназії № 1. Гімназисти 6-х та 7-х класів (учитель англійської мови Олена Софієнко) спілкувалися з учнями Lower Gwynedd Elementary School (Амблер, Пенсильванія, Сполучені Штати Америки). Вчитель Krystle Hickey разом з учнями демонстрували міні-вистави, в яких розповідали про особливості святкування Різдва в Америці. Наші гімназисти підготували відео-сюжет про звичаї українців, співали колядки українською та англійською мовами, та, навіть, танцювали. Під час зустрічі школярі обмінялися електронними Різдвяними листівками з найкращими побажаннями, які підготували заздалегіть. Спілкуватися з носіями мови, яку українські діти вивчають як іноземну, дуже відповідально. Але зустріч пройшла весело, цікаво та пізнавально. По закінченню, вчитель Krystle Hickey відмітила «гарну англійську» учнів гімназії та запропонувала продовжити спілкування. Отже, наступна зустріч запланована на 14 лютого 2019 року.
Greetings from Ukraine (Переглянути відео)
Christmas cards exchange (Переглянути відео)
Learning English via Real-Life Situations
Every teacher are looking for new and interesting forms and methods to motivate the students an bring something special and sometimes unusual to the lessons.
While we are studying English topic "FOOD", my students are learning new words and dialogues from the book, writing dictations, doing grammar exercises ... It sounds a little bit boring, don't you think so?
Today my students have a real-life situation. We watch video which was made by the student from Brazil. It was Pedro Pureza's homework as "Master Chef in Learning".
Before watching the video we discuss what ingridients Pedro could take to cook the dish, while watching the video we pay attention to new words and write down all stages of the recipe. After watching the video we think if there is the same Ukrainian dish with rice. We also fill in the form https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqcVfRHzlonV8ki13VS_6Lf9IEBssUVq5kzi-iohxU7vSM1A/viewform
Thank you, for an interesting idea! My students are ready to shoot the video of their favourite dishes! They are inspired by you and your student Pedro!
Один діалог – чотири країни
Міжнародна відеоконференція Generation Global
Учні та вчителі Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради тісно співпрацюють з міжнародною програмою Generation Global вже 4 роки. Основою програми є міжнародний діалог у формі відеоконференції. Учасники заходу взаємодіють безпосередньо зі своїми однолітками з усього світу, обговорюючи актуальні питання під керівництвом англомовного фасилітатора.
21 листопада 2018 року відбулася чергова міжнародна зустріч, під час якої представники 7-9-х класів обговорювали тему «Power of Narratives» зі школярами Йорданії, Індії та Польщі.
Підлітки обох країн презентували свої історії, які вплинули на них. Торкаючись теми орієнтації та безпеки в інформаційному просторі, діти висловлювали свої думки та наводили приклади з власного життєвого досвіду, дискутували яким чином подання інформації може вплинути на формування особистості сучасного підлітка, обговорювали позитивні та негативні моменти впливу інформації на людей.
Участь у діалозі допомагає нашим учням зрозуміти спосіб життя та культуру іншої країни, краще пізнати себе та своє оточення. Спілкуючись із іноземними однолітками, діти вчаться бути толерантними, активними та відкритими до спілкування та співпраці!
Дякуємо гімназистам за участь у конференції та вчителям англійської мови Олені Софієнко, Юлії Шахман та Тетяні Устимовій за підготовку учнів до міжнародного діалогу!
The best lesson ever - live communication!
Яким чином краще запам’ятати англійську граматику? Яке допоміжне слово вживати у питаннях: "do" чи "does"? Чи дозволяється учням користуватися телефонами під час уроку?
Сьогодні учні 7-А класу Херсонської гімназії №1 на уроці англійської мови (вчитель Олена Софієнко) не просто вивчали граматику, а тренувалися ставити питання і відповіді під час «живого» спілкування. Гімназисти переписувалися у чаті зі своїми однолітками з Боснії та Герцеговини. Тема обговорення була цікавою для обох сторін, адже йшлося про життя підлітків: ”What clubs have you got?”, “What do you usually do after classes?”, “What do you usually have for school lunch?”, “Do you wear a school uniform?” etc.
Віртуальна зустріч відбулася в рамках міжнародної програми eTwinningPlus та була частиною командної роботи в спільному проекті “English from the Supermarket”.
Українські та боснійські учні були задоволені співпрацею та домовилися про подальше спілкування.
The best lesson ever - live communication!
OPEN HEARTS. OPEN MINDS
- Чи можливо відвідати 9 країн світу за два дні?
- Так! – відповідають учні Херсонської гімназії № 1.
13 та 14 листопада 2018 року сотні тисяч учнів, викладачів та запрошених доповідачів із 102 країн взяли участь у глобальному заході від компанії Microsoft «Skype-a-Thon – 2019»! Протягом двох днів у навчальних аудиторіях у всьому світі «руйнувалися» стіни та долалися мовні бар’єри, адже Skype-марафон об’єднав учнів з різних країн та культур. Цього року вчителі англійської мови та учні 4-8-х класів гімназії долучилися до 17 скайп-уроків та здійснили віртуальну подорож до 9 країн світу довжиною у 78,554 км (48,811 миль). На зв’язку були учні з Індії, Бангладеш, Пакистану, Єгипту, Хорватії, Сербії, Марокко, Аргентини та Ізраїлю. Підлітки співали пісні, грали, презентували свої країни, розповідали про свята та традиції, обмінювалися інформацією про свої захоплення та, навіть, танцювали! Під час спілкування складалося враження, що співрозмовники зовсім близько, не відчувалися кордони та відстані.
Міжнародний марафон Skype-a-Thon «пройшов» 23,629,665 віртуальних миль. За кожні 400 миль компанія Microsoft зробить пожертвування школам, які потребують допомоги. Таким чином, долучаючись до такої грандіозної події як «Skype-a-Thon – 2019», учні та вчителі гімназії не лише роблять позитивні зміни у світі, об`єднавши учнів різного походження, культур та конфесій, але також допомагають залучити кошти для тих, хто у біді!
СКАЙП-УРОК ЯК МОТИВАЦІЯ ДО ВИЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
26 жовтня 2018 року учні 6-А класу мали незвичайний урок з англійської мови (учитель Софієнко О.В.). Гімназисти знову взяли участь у скайп-зв’язку з Хорватією.
Вже рік триває співпраця Херсонської гімназії № 1 з Osnovna skola Rajic (Сандра Баресік, учитель англійської мови). І кожного разу українські гімназисти та учні з Хорватії з нетерпінням очікують зустрічі та із задоволенням беруть в них участь. Цього разу школярі обговорювали звичаї та традиції святкування Хелловін, а саме: дивилися відео, відгадували загадки, відповідали на питання вікторини, грали в інтерактивну гру Kahoot і, навіть, виготовляли поробки.
Захід пройшов цікаво та творчо, діти відчули радість від спілкування один з одним, не зважаючи на те, що між країнами тисяча кілометрів!
Такі зустрічі мотивують наших дітей до вивчення мови, адже спілкуючись з учнями з різних країн, вони розуміють, що саме знання англійської мови єднає учнів та допомагає долати мовні бар’єри!
European Quality LabelЄвропейський знак якості
Херсонська гімназія № 1 отримала Європейський знак якості за участь у міжнародному проекті навчальної програми Європейської комісії eTwinning, що реалізовується в Україні за підтримки Міністерства освіти. Відзнаку отримав проект “Christmas Around the World”, над яким працювали учні 6-А класу (вчитель англійської мови Олена Софієнко).
European Quality Label - це відзнака, що засвідчує якість та успішність проекту на рівні всієї Європи. Переможців раз на рік в кінці жовтня обирає Центральна служба підтримки програми в Європі. Отримання такої високої відзнаки означає те, що діяльність учителів в eTwinning є високопрофесійною, креативною та якісною.
Мета проекту “Christmas Around the World” – ознайомити школярів з традиціями і особливостями святкування Різдва в різних країнах. Учасниками проекту є 14 країн, а саме: Італія, Хорватія, Кіпр, Румунія, Іспанія, Австрія, Фінляндія, Польща, Англія, Німеччина, Сербія, Словаччина, Чехія та Україна, яку представляють наші учні 6-А класу. Працюючи над проектом, учні створили інтерактивний календар, кожен день якого наповнений цікавим та різноманітним матеріалом: пісні, малюнки, відеролики, вірші, Різдвяні історії тощо.
Участь у міжнародній програмі eTwinning дає можливість нашим гімназистам і вчителям спілкуватися та співпрацювати на рівних з європейськими партнерами, обмінюватися досвідом, ідеями та корисною інформацією; це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІКТ в освітньому процесі.
Вітаємо наших успішних ітвіннерів: учнів 6-А класу та вчителя Олену Софієнко! Бажаємо нових перемог, натхнення та креативних ідей!
18 жовтня 2018 року у Києві відбувся тренінг eTwinning Plus Practical Session для досвідчених ітвіннерів. Участь у заході взяло близько 50 вчителів з усієї України. Представляти Херсонську гімназію № 1 було запрошено одразу три вчителя англійської мови, активних учасників міжнародної програми eTwinning Plus, а саме: Устімову Тетяну, Шахман Юлію та Олену Софієнко.
Під час тренінгу обговорювалися цікаві та актуальні для ітвіннерів питання. Сергій Теплов (керівник програми) виступив з презентацією «Індивідуальні особливості учнів і навчання в школі», в якій мова йдеться про ефективний розподіл учнів на групи за їх психологічними типами. В результаті такого розподілу учні можуть колективно вирішувати комплексні міждисциплінарні завдання та розвивати ключові компетенції. Валентина Веліченко (PSA Ukraine) ознайомила присутніх з перспективами та інноваціями програми. Ірина Фіголь, амбасадор eTwinning Plus Київської та Житомирської областей, зупинилася на питаннях відзнаки міжнародних проектів, які нагороди можуть отримати ітвіннери та за якими умовами.
Усі учасники відмітили високий рівень проведення заходу, дякували організаторам за теплий прийом, за надану можливість поспілкуватися з колегами, обговорити актуальні питання та ділитися власним досвідом. По закінченню тренінга учасники отримали сертифікати.
Усі учасники відмітили високий рівень проведення заходу, дякували організаторам за теплий прийом, за надану можливість поспілкуватися з колегами, обговорити актуальні питання та ділитися власним досвідом. По закінченню тренінга учасники отримали сертифікати.
DOVE OF PEACE
В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного майбутнього. 21 вересня учні 6-А святкували День Миру по-особливому (учителі англійської мови Тетяна Устімова та Олена Софієнко). Долучившись до проекту Dove of Peace;, який було започатковано в рамках міжнародної програми eTwinning Plus, наші учні міркували над проблемою збереження миру разом з дітьми з різних країн світу. У проекті взяло участь 17 країн світу, 46 шкіл, 55 вчителів та близько 500 учнів. Головною ідеєю цього проекту є створення величезного Голуба Миру, який сформовано за допомогою паперового пір'я. Кожне пір’ячко – це робота учня з інформацією про себе та мирним посланням до своїх однолітків. По закінченню, усі учасники відправляють свої роботи в одну з шкіл України, де учні разом з учителями створюють голуба – символ миру! Переглянути спільну роботу дітей у проекті можна за посиланням.
YOU ARE ALWAYS ON MY MIND, KHERSON AND GYMNASIUM 1
З 25 по 29 вересня 2018 року в Херсоні та Херсонській області проходила XXVІ щорічна конференція Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» на чолі з Президентом ВГУ Ярославом Турянським. Тема заходу: «Формування сучасного освітнього простору в закладах освіти Херсонської області: управлінський аспект». У конференції взяло участь близько 90 керівників закладів освіти нового типу зі всіх областей України, які вже сьогодні впроваджують сучасну освіту, формуючи майбутнє держави. Почесним гостем заходу став Арі Покка, директор фінської школи Schildt Upper Secondary School, Президент Асоціації директорів Фінляндії (2009-2012), Президент Міжнародної конфедерації директорів (2013-2017), автор книги «Вищий клас. Шкільне управління по-фінськи». Приємними та теплими були відгуки усіх учасників конференції щодо заходу, який було організовано в Херсонській гімназії №1. Директор гімназії Наталія Устинова, учительський та учнівський колективи отримали лист від нашого фінського гостя Арі Покка, який поділився своїми враженнями та побажаннями:
You are always on my mind Kherson and Gymnasium # 1 will be always on my mind. During this last week of September, I have had an opportunity to enjoy Ukrainian hospitality. I can truly say, that it is overwhelming. I have also have had a possibility to visit the best school in Ukraine, where innovation and pedagogical development are not only words, but a true practice. I have visited hundreds of schools at my time as a President of National and International Principals Associations. Your school is one those, where you can feel the atmosphere of joy and learning. In my opinion, it's very much to do about school leadership. Mrs Natalia Ustynova is a person, whose effectiveness can be seen in every step. She and her team, vice principals and teachers, have a strong commitment to do their best, every minute, every day. The result of this work can be seen on children faces. They are happy, polite and self-confident, just like new Ukrainian school like to have them be. But because words are just words I like to share one example, what I keep it on my mind to back home Finland. After opening ceremony of Ukrainian Principals Association, I took a short walk outside school building. When I was coming back, I met a young handsome boy, who took part in that ceremony. When we passed, he said “hello” and “thank you”. I thought that this boy has a great opportunity in his life, and the school and his parents have made a great job to rise this polite young man. From the bottom of my heart I like to thank my dear Ukrainian friends, Natalia Ustynova and Olena Sofiienko, Ludmila Voitovych, Katarina Zadnipriana and all the others whose work is very important. I miss you already, but I will be back soon. And at last, for pupils and students of Gymnasium # 1: study hard, study languages and find you own self-motivation. Then there will be no barrios in your life!
Ari Pokka
Principal
Schildt Upper Secondary School
Jyväskylä Finland
President of Finnish Association of Principals
ВИВЧАЄМО ДОСВІД ФІНСЬКОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ
Сучасний освітній менеджмент, впровадження інновацій в освітній процес, секрети учнецентрованої школи рівних можливостей - ось неповний перелік питань, які обговорювали освітяни Херсона, завітавши 24 вересня 2018 року до Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради на творчу зустріч з Арі Покка, президентом Міжнародного союзу директорів шкіл.
До активнго обговорення проблем сучасної української освіти та перспектив її розвитку долучились представники управління освіти Херсонської міської ради, викладачі КВНЗ "Херсонська академія неперервнї освіти", директори херсонських закладів загальної середньої освіти.
Талановита людина, учитель та директор з 20-річним досвідом керування навчальним закладом в м. Ювяскюля Арі Покка ділився з херсонськими освітянами досвідом фінської системи освіти і технологій, успішного управління закладами, презентував книгу «Вищий клас. Шкільне керівництво й управління по-фінськи».
Реформування української освіти триває. Зустріч з Арі Покка була організована в рамках реалізації проекту підтримки реформи української школи, започаткованого Фінляндією та Україною в березні 2018 року.
ВІТАЄМО ІННОВАЦІЙНИХ ЕКСПЕРТІВ-ПЕДАГОГІВ
Інноваційні експерти-педагоги Херсонської гімназії № 1 Опубліковано список експертів Microsoft Innovative Educator 2018/19! Цього року Україна увійшла у топ 20 країн світу за кількістю вчителів-експертів Майкрософт! 158 українських вчителів отримало чи підтвердило свій статус! Наталія Устинова, директор гімназії, та Олена Софієнко, заступник директора, підтвердили статус «Вчитель-експерт компанії Майкрософт 2018-2019»! Вже третій рік поспіль колеги отримують відзнаку та входять у Всесвітній список експертів Microsoft Innovative Educator, який щорічно публікує компанія Microsoft. Кожного року компанія Microsoft обирає інноваційних експертів-педагогів, які є частиною ексклюзивної глобальної спільноти Microsoft Community. Участь у програмі відкриває шлях освітянам з усього світу до співпраці та обміну думками, дає можливість спробувати сучасні підходи у навчанні та вчитися один у одного, використовувати новітні технології на заняттях уже сьогодні, щоб готувати своїх учнів до світу майбутнього. Учительський, батьківський та учнівський колективи вітають Наталію Валентинівну та Олену Вадимівну з присвоєнням статусу! Бажаємо творчого натхнення, креативних ідей, самовдосконалення та подальшого розвитку!
Міжнародний проект «Christmas Around the World» отримав Національну відзнаку Quality Label
Вітаємо учнів 5-А класу, які отримали Національну відзнаку Quality Label за участь у міжнародному проекті «Christmas around the world»! У грудні 2017 року учні 5-А класу (вчитель англійської мови Софієнко О.В.) долучилися до проекту “Christmas around the world” в рамках міжнародної програми «eTwinningPlus». Мета проекту: ознайомити школярів з традиціями і особливостями святкування Різдва в країнах Європи. Учасниками проекту є 14 країн, а саме: Італія, Хорватія, Кіпр, Румунія, Іспанія, Австрія, Фінляндія, Польща, Англія, Німеччина, Сербія, Словаччина, Чехія та Україна, яку представляли наші учні. Працюючи над проектом, учні створювали інтерактивний календар, кожен день якого заповнювався цікавим та різноманітним матеріалом: пісні, малюнки, фото, відеролики, вірші, Різдвяні історії тощо. Школярі знімали та монтували відео, співали Різдвяні пісні англійською та українською мовами, писали листи Санта Клаусу, виготовляли вітальні листівки, створювали дзвіночки та багато іншого. Найцікавішим моментом у проекті було перегляд та обговорення відео про Різдвяні традиції країн, яким ділилися партери та, звичайно, підготовка відео про звичаї святкування Різдва в Україні. Завдяки участі у проекті, наші учні «здійснили» віртуальну подорож до Європи та долучилися до святкування Різдва по-європейські, і, головне, зросла мотивація наших учнів до вивчення англійської мови, адже спілкувалися всі учасники лише іноземною мовою! Зазначимо, що Херсонська гімназія № 1 є учасником міжнародної навчальної програми Європейської Комісії «eTwinningPlus», яка започаткована з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Сьогодні шість учителів іноземних мов, зареєстрованих у мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами, що розширює сферу освітніх можливостей, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи. Бажаємо нашим учителям та учням успіхів у реалізації нових проектів, творчих ідей, наснаги та плідної співпраці з партнерами Європейських країн!
Бронзова нагорода від міжнародної програми Generation Global
Четвертий рік Херсонська гімназія № 1 співпрацює з міжнародною програмою Generation Global за підтримки фонду Тоні Блера. Основним завданням своєї роботи Generation Global вважає виховання нового покоління, сповненого любові до своєї країни та готового до співпраці з міжнародною спільнотою. Навчання учнів у ході програми націлене на розвиток критичного мислення та комунікативних навичок, які надають їм змогу робити висновки, бачити проблему та шукати шляхи її вирішення. Така серйозна мета досягається шляхом спеціально розроблених циклів уроків за окремими темами, міжнародних відео конференцій та роботи у тематичних блогах.
Високо оцінили роботу наших учнів у міжнародному проекті керівники та регіональні менеджери програми. За підсумками 2017/18 навчального року наш заклад отримав Bronze Award (Бронзову нагороду). Партнерами наших учнів були освітні заклади із різних країн світу: Палестини, Індонезії, Індії, Йорданії та України. За цією нагородою стоїть ретельна робота наших учителів англійської мови: Кузьменко О.С., Шахман Ю.В., Устімовій Т.В., які готували учнів до участі у міжнародних відео конференціях та разом долучилися до святкування Snap Chat Story Day.
Дякуємо нашим ініціативним, творчим та талановитим гімназистам за активну участь у програмі Generation Global!
Зрозуміло, що на цьому робота закладу за програмою Generation Global не закінчується. Попереду нові завдання, нові досягнення та нові нагороди! Бажаємо успіхів та наснаги!
Співпраця
Херсонської гімназії № 1 з Гете-Інститутом
Ґете-Інститут
– це всесвітня мережа культурних центрів Федеративної Республіки Німеччина. Він
популяризує вивчення німецької мови за кордоном і підтримує міжнародну
співпрацю в культурній сфері, подає детальну інформацію про культурне,
суспільне й політичне життя Німеччини. Ґете-Інститут в Україні є партнером для
всіх, чия діяльність тісно пов’язана з Німеччиною, німецькою мовою й культурою;
готовий до вирішення культурних питань та розробляє інноваційні концепції
гуманного світу, побудованого на взаєморозумінні.
Завдяки співпраці нашого
координатора Наталії Іванової (учитель німецької мови) з Гете Інститутом,
Херсонська гімназія № 1 отримала комплект навчальних матеріалів для вивчення
німецької мови, до якого входять набори тематичних карток та різних ігор. Використання
вказаних матеріалів сприятиме підвищенню ефективності вивчення німецької мови
та сприятиме мотивації учнів до навчання.
Відео за
посиланням
Співпраця з країнами Європи
У рамках міжнародної програми «eTwinning Рlus» Херсонська гімназія №1 бере участь у проектах, співпрацюючи з країнами Європи. Учні початкової школи 2-х та 3-х класів (вчитель англійської мови Шахман Ю.В.) долучилися до проекту “Easter Time” та надіслали свої великодневі листівки до 8 країн світу: Польща, Греція, Латвія, Іспанія, Словаччина, Італія, Литва, Румунія.
На сьогодні ми отримали 2 листа з привітаннями від країн-партнерів з Польщі та Латвії. Несподіванкою стало те, що учні Польщі написали привітання рідною мовою, а не англійською, як було зазначено у правилах проекту. Гарну можливість допомогти школярам молодших класів мали учні 7-А класу, продемонструвавши свої знання польської мови, які спробували свої сили у ролі перекладачів. Чекаємо на привітання від наших друзів з інших країн!
Дякуємо батьківському та учнівському колективам за плідну співпрацю!
Скайп-урок “Mystery Numbers”
21 березня учні 5-А класи мали не звичайний урок з англійської мови, а взяли участь у скайп-зв’язку з Хорватією!
Уже стало традицією влаштовувати віртуальні подорожі з України до Хорватії. П’ятикласники з нетерпінням очікують такі зустрічі та з задоволенням беруть в них участь. Цього разу на наших школярів чекав сюрприз: учитель Сандра Баресік зі своїми учнями запропонувала пограти у гру “Mystery Numbers”. Школярі обох країн з азартом ставили питання, намагаючись відгадати «загадкові цифри», які загадували учні один одному та раділи, коли цифри були відгадані. Захід пройшов цікаво та творчо, а, головне, діти відчули радість від спілкування один з одним!
Такі зустрічі мотивують наших дітей до вивчення мови, адже спілкуючись з учнями з різних країн, вони розуміють, що саме англійська мова допоможе збудувати місток до країн Європи!
Діалог з Йорданією
Міжнародна відеоконференція в рамках програми Generation Global
Учні Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради продовжують спілкуватися зі своїми однолітками з різних країн в рамках міжнародної програми Generation Global.
14 березня 2018 року відбулася міжнародна відеоконференція, під час якої учні 7-А класу обговорювали тему «Power of Narrative» зі школярами Йорданії.
Підлітки обох країн презентували свої історії, які вплинули на них. Торкаючись теми орієнтації та безпеки в інформаційному просторі, діти висловлювали свої думки та наводили приклади з власного життєвого досвіду, дискутували яким чином подання інформації може вплинути на формування особистості сучасного підлітка, обговорювали позитивні та негативні моменти впливу інформації на людей.
Участь у діалозі допомагає нашим учням зрозуміти спосіб життя та культуру іншої країни, краще пізнати себе та своє оточення. Спілкуючись із іноземними однолітками, діти вчаться бути толерантними, активними та відкритими до спілкування та співпраці!
Дякуємо учням 7-а класу за участь у конференції та вчителям англійської мови Кузьменко О.С., Шахман Ю.В. та Устимовій Т.В. за підготовку учнів до міжнародного діалогу!
ВСЕСВІТНІЙ
ДЕНЬ ЧИТАННЯ ВГОЛОС 2018
WORLD
READ ALOUD DAY SKYPEATHON
1 лютого 2018 року в світі відзначається
World Read Aloud Day - Всесвітній день читання вголос. Щороку в цей день
відбувається багато заходів, щоб показати світові, що кожна людина має право на
читання і письмове викладення своєї думки. Цю соціально-культурну акцію
підтримують бібліотеки, школи та університети більш ніж у 100 країнах світу.
Цього року компанія Майкрософт
підтримала глобальну ініціативу та організувала
скайп-марафон для того, щоб об’єднати освітян з усього світу! Учні 5-А
класу Херсонської гімназії № 1 долучилися до World Read Aloud Day. Партнерами по
скайп-зв’язку були вже добре знайомі учні з Хорватії.
Учні Хорватської школи читали історії
для наших гімназистів англійською мовою, обговорюючи найцікавіші моменти,
ділилися враженнями від прочитаного. Наші школярі читали загадки про тварин,
демонструючи малюнок-відповідь, які були приготовлені заздалегідь. Найцікавішим
моментом незвичайного уроку було створення кота з кольорового паперу,
використовуючи техніку оріґамі.
Захід пройшов цікаво та творчо, а,
головне, діти відчули радість від спілкування один з одним і були мотивовані до
читання книжок не тільки рідною, а і англійською мовою.
DOVE OF PEACE
В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного майбутнього. 21 вересня учні 6-А святкували День Миру по-особливому (учителі англійської мови Тетяна Устімова та Олена Софієнко). Долучившись до проекту Dove of Peace;, який було започатковано в рамках міжнародної програми eTwinning Plus, наші учні міркували над проблемою збереження миру разом з дітьми з різних країн світу. У проекті взяло участь 17 країн світу, 46 шкіл, 55 вчителів та близько 500 учнів. Головною ідеєю цього проекту є створення величезного Голуба Миру, який сформовано за допомогою паперового пір'я. Кожне пір’ячко – це робота учня з інформацією про себе та мирним посланням до своїх однолітків. По закінченню, усі учасники відправляють свої роботи в одну з шкіл України, де учні разом з учителями створюють голуба – символ миру! Переглянути спільну роботу дітей у проекті можна за посиланням.
YOU ARE ALWAYS ON MY MIND, KHERSON AND GYMNASIUM 1
З 25 по 29 вересня 2018 року в Херсоні та Херсонській області проходила XXVІ щорічна конференція Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» на чолі з Президентом ВГУ Ярославом Турянським. Тема заходу: «Формування сучасного освітнього простору в закладах освіти Херсонської області: управлінський аспект». У конференції взяло участь близько 90 керівників закладів освіти нового типу зі всіх областей України, які вже сьогодні впроваджують сучасну освіту, формуючи майбутнє держави. Почесним гостем заходу став Арі Покка, директор фінської школи Schildt Upper Secondary School, Президент Асоціації директорів Фінляндії (2009-2012), Президент Міжнародної конфедерації директорів (2013-2017), автор книги «Вищий клас. Шкільне управління по-фінськи». Приємними та теплими були відгуки усіх учасників конференції щодо заходу, який було організовано в Херсонській гімназії №1. Директор гімназії Наталія Устинова, учительський та учнівський колективи отримали лист від нашого фінського гостя Арі Покка, який поділився своїми враженнями та побажаннями:
You are always on my mind Kherson and Gymnasium # 1 will be always on my mind. During this last week of September, I have had an opportunity to enjoy Ukrainian hospitality. I can truly say, that it is overwhelming. I have also have had a possibility to visit the best school in Ukraine, where innovation and pedagogical development are not only words, but a true practice. I have visited hundreds of schools at my time as a President of National and International Principals Associations. Your school is one those, where you can feel the atmosphere of joy and learning. In my opinion, it's very much to do about school leadership. Mrs Natalia Ustynova is a person, whose effectiveness can be seen in every step. She and her team, vice principals and teachers, have a strong commitment to do their best, every minute, every day. The result of this work can be seen on children faces. They are happy, polite and self-confident, just like new Ukrainian school like to have them be. But because words are just words I like to share one example, what I keep it on my mind to back home Finland. After opening ceremony of Ukrainian Principals Association, I took a short walk outside school building. When I was coming back, I met a young handsome boy, who took part in that ceremony. When we passed, he said “hello” and “thank you”. I thought that this boy has a great opportunity in his life, and the school and his parents have made a great job to rise this polite young man. From the bottom of my heart I like to thank my dear Ukrainian friends, Natalia Ustynova and Olena Sofiienko, Ludmila Voitovych, Katarina Zadnipriana and all the others whose work is very important. I miss you already, but I will be back soon. And at last, for pupils and students of Gymnasium # 1: study hard, study languages and find you own self-motivation. Then there will be no barrios in your life!
Ari Pokka
Principal
Schildt Upper Secondary School
Jyväskylä Finland
President of Finnish Association of Principals
ВИВЧАЄМО ДОСВІД ФІНСЬКОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ
Сучасний освітній менеджмент, впровадження інновацій в освітній процес, секрети учнецентрованої школи рівних можливостей - ось неповний перелік питань, які обговорювали освітяни Херсона, завітавши 24 вересня 2018 року до Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради на творчу зустріч з Арі Покка, президентом Міжнародного союзу директорів шкіл.
До активнго обговорення проблем сучасної української освіти та перспектив її розвитку долучились представники управління освіти Херсонської міської ради, викладачі КВНЗ "Херсонська академія неперервнї освіти", директори херсонських закладів загальної середньої освіти.
Талановита людина, учитель та директор з 20-річним досвідом керування навчальним закладом в м. Ювяскюля Арі Покка ділився з херсонськими освітянами досвідом фінської системи освіти і технологій, успішного управління закладами, презентував книгу «Вищий клас. Шкільне керівництво й управління по-фінськи».
Реформування української освіти триває. Зустріч з Арі Покка була організована в рамках реалізації проекту підтримки реформи української школи, започаткованого Фінляндією та Україною в березні 2018 року.
ВІТАЄМО ІННОВАЦІЙНИХ ЕКСПЕРТІВ-ПЕДАГОГІВ
Інноваційні експерти-педагоги Херсонської гімназії № 1 Опубліковано список експертів Microsoft Innovative Educator 2018/19! Цього року Україна увійшла у топ 20 країн світу за кількістю вчителів-експертів Майкрософт! 158 українських вчителів отримало чи підтвердило свій статус! Наталія Устинова, директор гімназії, та Олена Софієнко, заступник директора, підтвердили статус «Вчитель-експерт компанії Майкрософт 2018-2019»! Вже третій рік поспіль колеги отримують відзнаку та входять у Всесвітній список експертів Microsoft Innovative Educator, який щорічно публікує компанія Microsoft. Кожного року компанія Microsoft обирає інноваційних експертів-педагогів, які є частиною ексклюзивної глобальної спільноти Microsoft Community. Участь у програмі відкриває шлях освітянам з усього світу до співпраці та обміну думками, дає можливість спробувати сучасні підходи у навчанні та вчитися один у одного, використовувати новітні технології на заняттях уже сьогодні, щоб готувати своїх учнів до світу майбутнього. Учительський, батьківський та учнівський колективи вітають Наталію Валентинівну та Олену Вадимівну з присвоєнням статусу! Бажаємо творчого натхнення, креативних ідей, самовдосконалення та подальшого розвитку!
Міжнародний проект «Christmas Around the World» отримав Національну відзнаку Quality Label
Вітаємо учнів 5-А класу, які отримали Національну відзнаку Quality Label за участь у міжнародному проекті «Christmas around the world»! У грудні 2017 року учні 5-А класу (вчитель англійської мови Софієнко О.В.) долучилися до проекту “Christmas around the world” в рамках міжнародної програми «eTwinningPlus». Мета проекту: ознайомити школярів з традиціями і особливостями святкування Різдва в країнах Європи. Учасниками проекту є 14 країн, а саме: Італія, Хорватія, Кіпр, Румунія, Іспанія, Австрія, Фінляндія, Польща, Англія, Німеччина, Сербія, Словаччина, Чехія та Україна, яку представляли наші учні. Працюючи над проектом, учні створювали інтерактивний календар, кожен день якого заповнювався цікавим та різноманітним матеріалом: пісні, малюнки, фото, відеролики, вірші, Різдвяні історії тощо. Школярі знімали та монтували відео, співали Різдвяні пісні англійською та українською мовами, писали листи Санта Клаусу, виготовляли вітальні листівки, створювали дзвіночки та багато іншого. Найцікавішим моментом у проекті було перегляд та обговорення відео про Різдвяні традиції країн, яким ділилися партери та, звичайно, підготовка відео про звичаї святкування Різдва в Україні. Завдяки участі у проекті, наші учні «здійснили» віртуальну подорож до Європи та долучилися до святкування Різдва по-європейські, і, головне, зросла мотивація наших учнів до вивчення англійської мови, адже спілкувалися всі учасники лише іноземною мовою! Зазначимо, що Херсонська гімназія № 1 є учасником міжнародної навчальної програми Європейської Комісії «eTwinningPlus», яка започаткована з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Сьогодні шість учителів іноземних мов, зареєстрованих у мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами, що розширює сферу освітніх можливостей, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи. Бажаємо нашим учителям та учням успіхів у реалізації нових проектів, творчих ідей, наснаги та плідної співпраці з партнерами Європейських країн!
Бронзова нагорода від міжнародної програми Generation Global
Четвертий рік Херсонська гімназія № 1 співпрацює з міжнародною програмою Generation Global за підтримки фонду Тоні Блера. Основним завданням своєї роботи Generation Global вважає виховання нового покоління, сповненого любові до своєї країни та готового до співпраці з міжнародною спільнотою. Навчання учнів у ході програми націлене на розвиток критичного мислення та комунікативних навичок, які надають їм змогу робити висновки, бачити проблему та шукати шляхи її вирішення. Така серйозна мета досягається шляхом спеціально розроблених циклів уроків за окремими темами, міжнародних відео конференцій та роботи у тематичних блогах.
Високо оцінили роботу наших учнів у міжнародному проекті керівники та регіональні менеджери програми. За підсумками 2017/18 навчального року наш заклад отримав Bronze Award (Бронзову нагороду). Партнерами наших учнів були освітні заклади із різних країн світу: Палестини, Індонезії, Індії, Йорданії та України. За цією нагородою стоїть ретельна робота наших учителів англійської мови: Кузьменко О.С., Шахман Ю.В., Устімовій Т.В., які готували учнів до участі у міжнародних відео конференціях та разом долучилися до святкування Snap Chat Story Day.
Дякуємо нашим ініціативним, творчим та талановитим гімназистам за активну участь у програмі Generation Global!
Зрозуміло, що на цьому робота закладу за програмою Generation Global не закінчується. Попереду нові завдання, нові досягнення та нові нагороди! Бажаємо успіхів та наснаги!
Співпраця Херсонської гімназії № 1 з Гете-Інститутом
Ґете-Інститут
– це всесвітня мережа культурних центрів Федеративної Республіки Німеччина. Він
популяризує вивчення німецької мови за кордоном і підтримує міжнародну
співпрацю в культурній сфері, подає детальну інформацію про культурне,
суспільне й політичне життя Німеччини. Ґете-Інститут в Україні є партнером для
всіх, чия діяльність тісно пов’язана з Німеччиною, німецькою мовою й культурою;
готовий до вирішення культурних питань та розробляє інноваційні концепції
гуманного світу, побудованого на взаєморозумінні.
Завдяки співпраці нашого
координатора Наталії Іванової (учитель німецької мови) з Гете Інститутом,
Херсонська гімназія № 1 отримала комплект навчальних матеріалів для вивчення
німецької мови, до якого входять набори тематичних карток та різних ігор. Використання
вказаних матеріалів сприятиме підвищенню ефективності вивчення німецької мови
та сприятиме мотивації учнів до навчання.
Відео за
посиланням
Співпраця з країнами Європи
У рамках міжнародної програми «eTwinning Рlus» Херсонська гімназія №1 бере участь у проектах, співпрацюючи з країнами Європи. Учні початкової школи 2-х та 3-х класів (вчитель англійської мови Шахман Ю.В.) долучилися до проекту “Easter Time” та надіслали свої великодневі листівки до 8 країн світу: Польща, Греція, Латвія, Іспанія, Словаччина, Італія, Литва, Румунія.
На сьогодні ми отримали 2 листа з привітаннями від країн-партнерів з Польщі та Латвії. Несподіванкою стало те, що учні Польщі написали привітання рідною мовою, а не англійською, як було зазначено у правилах проекту. Гарну можливість допомогти школярам молодших класів мали учні 7-А класу, продемонструвавши свої знання польської мови, які спробували свої сили у ролі перекладачів. Чекаємо на привітання від наших друзів з інших країн!
Дякуємо батьківському та учнівському колективам за плідну співпрацю!
Скайп-урок “Mystery Numbers”
21 березня учні 5-А класи мали не звичайний урок з англійської мови, а взяли участь у скайп-зв’язку з Хорватією!
Уже стало традицією влаштовувати віртуальні подорожі з України до Хорватії. П’ятикласники з нетерпінням очікують такі зустрічі та з задоволенням беруть в них участь. Цього разу на наших школярів чекав сюрприз: учитель Сандра Баресік зі своїми учнями запропонувала пограти у гру “Mystery Numbers”. Школярі обох країн з азартом ставили питання, намагаючись відгадати «загадкові цифри», які загадували учні один одному та раділи, коли цифри були відгадані. Захід пройшов цікаво та творчо, а, головне, діти відчули радість від спілкування один з одним!
Такі зустрічі мотивують наших дітей до вивчення мови, адже спілкуючись з учнями з різних країн, вони розуміють, що саме англійська мова допоможе збудувати місток до країн Європи!
Діалог з Йорданією
Міжнародна відеоконференція в рамках програми Generation Global
Учні Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради продовжують спілкуватися зі своїми однолітками з різних країн в рамках міжнародної програми Generation Global.
14 березня 2018 року відбулася міжнародна відеоконференція, під час якої учні 7-А класу обговорювали тему «Power of Narrative» зі школярами Йорданії.
Підлітки обох країн презентували свої історії, які вплинули на них. Торкаючись теми орієнтації та безпеки в інформаційному просторі, діти висловлювали свої думки та наводили приклади з власного життєвого досвіду, дискутували яким чином подання інформації може вплинути на формування особистості сучасного підлітка, обговорювали позитивні та негативні моменти впливу інформації на людей.
Участь у діалозі допомагає нашим учням зрозуміти спосіб життя та культуру іншої країни, краще пізнати себе та своє оточення. Спілкуючись із іноземними однолітками, діти вчаться бути толерантними, активними та відкритими до спілкування та співпраці!
Дякуємо учням 7-а класу за участь у конференції та вчителям англійської мови Кузьменко О.С., Шахман Ю.В. та Устимовій Т.В. за підготовку учнів до міжнародного діалогу!
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧИТАННЯ ВГОЛОС 2018
WORLD READ ALOUD DAY SKYPEATHON
Міжнародні змагання з усного математичного рахунку
Дякуємо всім учням, вчителям та батькам за активну участь у змаганнях Прангліміне на освітньому сайті Міксіке!
Вже третій рік поспіль учні Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради беруть участь у міжнародних змаганнях з усного математичного рахунку Прангміліне. Змагання проходять в режимі онлайн на освітньому сайті Міксіке. Участь у змаганнях дає нашим учням змогу розвивати навички усних математичних розрахунків та надають можливість учасникам з таких країн як: Естонія, Литва, Латвія. Україна та Словенія, активно спілкуватися між собою.
У цьому році у змаганнях взяло участь 120 учнів нашої гімназії. 59 учасників, виконавши всі умови, пройшовши три етапи та набравши певну кількість балів, стали призерами та отримали сертифікати.
Міксіке - освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати власні навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн-колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи. Змагання Прангліміне та робота по інтерактивним вправам для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно.
В цьому році в усному рахунку взяло участь 30 678 учасників з різних країн.
Ukraine
+ Croatia = Collaboration
Продовжуємо Скайп-спілкування
20
грудня наші гімназисти здійснили віртуальну подорож до Хорватії.
Під
час міжнародного заходу «Skype-a-Thon 2018» учні 5-А класу взяли участь у грі “Mystery Skype” та познайомилися з школярами 5-го
класу з Хорватії, з якою було встановлено зв'язок через Skype. Школярі обох
країн ставили питання про країну, розпитували один одного про звичаї, традиції,
хобі, улюблені страви тощо, і, звичайно, розповідали про себе. Діти настільки
були захоплені спілкуванням, що вирішили продовжувати співпрацю і надалі.
Так,
20 грудня відбулася друга віртуальна зустріч наших гімназистів з однолітками з
Хорватії. Тепер школярі спілкувалися між собою як справжні друзі! Напередодні
вони обмінялися Різдвяними листівками поштою та під час Skype-зв’язку
демонстрували їх та вітали один одного з наступаючими святами. Наші учні із
задоволенням переглянули цікаве відео про традиції святкування Різдва в
Хорватії, демонстрували відео про Новорічні свята в Україні. Найцікавішим
моментом зустрічі було виконання пісні Jingle Bells українською,
хорватською та англійською мовами.
Школярі
залишилися дуже задоволеними, адже зустріч пройшла у теплій та дружній
атмосфері. Усі чекатимуть на наступну зустіч!
Різдвіні листівки для школярів зі Словаччини
Як ми писали раніше, Херсонська гімназія № 1 бере участь у міжнародній навчальній програмі Європейської Комісії «eTwinning».
На початку грудня учні 5-А класу долучилися до проекту “Christmas around the world”, мета якого ознайомити школярів з традиціями і особливостями святкування Різдва в різних країнах. Учасниками проекту є 14 країн: Італія, Хорватія, Кіпр, Румунія, Іспанія, Австрія, Фінляндія, Польща, Англія, Німеччина, Сербія, Словаччина, Чехія та Україна.
Одним із завдань є вітання з наступаючими святами та створення Різдвяних листівок своїми руками, які мають бути надіслані поштою. Отже, шляхом жеребкування нашою країною-партнером стала Словаччина.
Дякуємо учнівському, батьківському та педагогічному колективам початкової школи, які відгукнулися на прохання взяти участь у проекті “Christmas around the world” та створили чудові вітальні листівки! Вже цього тижня учні нашої гімназії підготують та відправлять подарунки та вітання для 24 своїх однолітків з містечка Левіце, Словаччина.
ПРОЕКТ "DISCOVER MY SCHOOL! KNOW MY COUNTRY!"
В рамках програми «eTwinning» школярі Херсонської гімназії № 1 долучилися до проекту «Discover my school! Know my country!». Мета проекту: ознайомити учнів з національними освітніми системи сучасної Європи. У
проекті беруть участь школярі з Болгарії, Італії, Польщі, Турції, Румунії, Франції та України, яку представляють гімназисти 6-А класу. Працюючи у проекті, школярі презентують свій клас та навчальний заклад, зніматимуть відео, створюватимуть презентації, зупиняться на традиціях святкування Різдва в різних країнах, привітають усіх учасників проекту з новорічними святами, обмінюючись Різдвяними листівками тощо. Пропонуємо до вашої уваги першу роботу наших учнів: «Моя школа особлива!», яку створили Устинов Олександр та Пихтін Олександр.
проекті беруть участь школярі з Болгарії, Італії, Польщі, Турції, Румунії, Франції та України, яку представляють гімназисти 6-А класу. Працюючи у проекті, школярі презентують свій клас та навчальний заклад, зніматимуть відео, створюватимуть презентації, зупиняться на традиціях святкування Різдва в різних країнах, привітають усіх учасників проекту з новорічними святами, обмінюючись Різдвяними листівками тощо. Пропонуємо до вашої уваги першу роботу наших учнів: «Моя школа особлива!», яку створили Устинов Олександр та Пихтін Олександр.
CHRISTMAS AROUND THE WORLD
Уже кілька років Херсонська гімназія № 1 бере участь у міжнародній навчальній програмі Європейської Комісії «eTwinning», яка започаткована з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами, що розширює сферу освітніх можливостей, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи. Так, учні 5-А класу долучилися до проекту “Christmas around the world”, мета якого ознайомити школярів з традиціями і особливостями святкування Різдва в різних країнах. Учасниками проекту є 14 країн, а саме: Італія, Хорватія, Кіпр, Румунія, Іспанія, Австрія, Фінляндія, Польща, Англія, Німеччина, Сербія, Словаччина, Чехія та Україна, яку представляють наші учні. Працюючи над проектом, учні створюватимуть інтерактивний календар, кожен день якого буде заповнюватися цікавим та різноманітним матеріалом: пісні, малюнки, відеролики, вірші, Різдвяні історії тощо. Сьогодні, 1-го грудня, ми починаємо заповнювати календар і демонструємо відео «Як зустрічають перший день зими в різних країнах».
Щоб преглянути відео, перейдіть за посиланнням: https://adventmyfriend.com/29353/d6e6b1290a/
Участь у міжнародній відеоконференції
Учні
Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради продовжують спілкуватися
зі своїми однолітками з різних країн в рамках міжнародної програми Generation
Global.
14
грудня 2017 року відбулася міжнародна відеоконференція, під час якої учні 7-А
класу обговорювали тему «Свята: традиції та звичаї» зі школярами Індії та
Йорданії.
Підлітки
презентували свята, які є важливими та традиційними в їхніх країнах, зупинилися
на особливостях та звичаях святкування, адже традиції та культура країн дуже
різняться. Торкаючись теми улюблених свят, діти висловлювали свою думку та
наводили приклади з власного життєвого досвіду, обговорювали яким чином
національні свята впливають на особистість, та, навіть, мали можливість
порівняти особливості традицій нашого південного та центрального регіонів, адже
цього разу до конференції долучилися учні з м. Кропивницького, Україна.
Участь
у діалозі допомагає нашим учням зрозуміти культуру іншої країни, краще пізнати
власні традиції, їх важливість та значення для кожного українця. Спілкуючись із
іноземними однолітками, діти вчаться бути більш впевненими в собі, та, головне,
долають мовні бар’єри щоб вільно розмовляти англійською мовою.
Дякуємо
учням 7-х класів за участь у конференції та вчителям англійської мови Кузьменко
О.С. та Устимовій Т.В. за підготовку учнів до міжнародного діалогу!
ГІМНАЗИСТИ СПІЛКУЮТЬСЯ З ІНДІЙСЬКИМИ ОДНОЛІТКАМИ
В рамках міжнародної програми Generation Global учні Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради мають можливість поспілкуватися зі своїми однолітками з різних країн.
19 травня 2017 року відбулася міжнародна відеоконференція, під час якої учні 8-А класу обговорювали тему «Свята: традиції та звичаї» зі школярами Індії.
Підлітки презентували свята, які є важливими та традиційними в Україні та Індії, зупинилися на особливостях та звичаях святкування, адже традиції двох країн дуже різняться. Для нас, європейців, Індія є не просто екзотичною країною, це інша планета, з вражаючими традиціями та ритуалами, неймовірними краєвидами, дивовижною архітектурою та щирими, усміхненими людьми. Торкаючись теми улюблених свят, діти висловлювали свою думку та наводили приклади з власного життєвого досвіду.
Такі розмови, допоможуть нашим учням зрозуміти культуру іншої країни, краще пізнати власні традиції, їх важливість та значення для кожного українця. Беручи участь у діалозі, діти вчаться бути більш впевненими в собі, та, головне, долають мовні бар’єри щоб вільно розмовляти англійською мовою.
Ітвіннери Херсонщини презентували програму eTwinning Plus
17.11.16 Херсонська гімназія №1 приймала
вчителів англійської мови м.Херсона та Херсонської області. Практичний семінар з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в проектах програми “ETwinningPlus”»
організовано та проведено на базі опорного навчального
закладу міста з інформаційно-комунікаційних технологій.
Амбасадор програми Діана Гетте презентувала eTwinning, особливості та можливості, які відкриває програма для вчителів та учнів, ознайомила учасників з процедурою реєстрації. Також вчитель представила найуспішніші проекти, зокрема проект “Making an international movie”, який був визнаний найкращим проектом місяця квітня у 2016 р. та отримав National Quality Label.
Амбасадор програми Діана Гетте презентувала eTwinning, особливості та можливості, які відкриває програма для вчителів та учнів, ознайомила учасників з процедурою реєстрації. Також вчитель представила найуспішніші проекти, зокрема проект “Making an international movie”, який був визнаний найкращим проектом місяця квітня у 2016 р. та отримав National Quality Label.
Ітвіннери
Лілія Верисоча (Дніпровська ЗОШ I-III ступенів), Тетяна Устімова (Чулаківська
ЗОШ I-III ступенів) говорили про ключові
компетенції та про використання ІТ-технологій
у роботі вчителя. Аліса Думанська (Херсонська
гімназія №6) та Олена Софієнко (Херсонська гімназія №1) розповіли про свій досвід участі у програмі ETwinningPlus,
поділилися враженнями від участі у проектах та воркшопах у м.Києві. Зокрема,
Аліса Думанська презентувала успішний міжнародний проект “Welcome to my marvelous city”, який отримав національну відзнаку.
Сподіваємося,
що корисна та сучасна інформація щодо використання ІКТ у навчально-виховному
процесі стане в нагоді усім присутнім на семінарі.
Особливі слова подяки міжнародній програмі ETwinningPlus, яка об’єднала нас, надихнула нас на нові звершення та просто зробила друзями та однодумцями!
Особливі слова подяки міжнародній програмі ETwinningPlus, яка об’єднала нас, надихнула нас на нові звершення та просто зробила друзями та однодумцями!
ВІДЕО КОНФЕРЕНЦІЯ "МИР ТА ПРИМИРЕННЯ"
Проведення відео конференцій є потужним інструментом, який мотивує учнів вивчати англійську мову. В рамках міжнародної програми Generation Global учні Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради мають можливість поговорити зі своїми однолітками з усього світу.
12 жовтня 2016 року відбулася міжнародна відеоконференція, під час якої учні гімназії спілкувалися зі школярами Австралії та Індонезії.
Підлітки обговорювали важливу тему «Мир та примирення». Співрозмовникам були запропоновані питання, про те, що об’єднує людей, які існують конфлікти і як їх вирішувати. Оскільки Рік англійської мови в Україні триває, то невипадково, що серед цінностей, які об’єднують людей, учасники відео конференції назвали англійську мову. Найбільш цікавим для обговорення виявилося питання про важливість підтримки мирних та партнерських стосунків між людьми та країнами. Торкаючись теми миру та примирення, діти висловлювали свою думку та наводили приклади з власного життєвого досвіду. Такі заходи, допомагають нашим учням удосконалити рівень володіння англійської мовою та ще раз замислитися, що є важливим саме для них, українських підлітків – школа, друзі, сім’я, мир в Україні. 12 жовтня 2016 року відбулася міжнародна відеоконференція, під час якої учні гімназії спілкувалися зі школярами Австралії та Індонезії. Підлітки обговорювали важливу тему «Мир та примирення». Співрозмовникам були запропоновані питання, про те, що об’єднує людей, які існують конфлікти і як їх вирішувати. Оскільки Рік англійської мови в Україні триває, то невипадково, що серед цінностей, які об’єднують людей, учасники відео конференції назвали англійську мову. Найбільш цікавим для обговорення виявилося питання про важливість підтримки мирних та партнерських стосунків між людьми та країнами. Торкаючись теми миру та примирення, діти висловлювали свою думку та наводили приклади з власного життєвого досвіду. Такі заходи, допомагають нашим учням удосконалити рівень володіння англійської мовою та ще раз замислитися, що є важливим саме для них, українських підлітків – школа, друзі, сім’я, мир в Україні.
SNAPCHAT LIVE STORY
Долучившись до міжнародної програми Generation Global учні Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради мають унікальну можливість поспілкуватися зі своїми однолітками з усього світу.
04 та 05 жовтня 2016 року учні старших класів прийняли участь у глобальному заході “Snapchat Live Story”. За допомогою мобільного додатка Snapchat підлітки з Індії, Індонезії, Італії, Ізраїлю, Йорданії, Пакистану, Мексики, Північної Ірландії, Танзанії, України та США обмінювалися повідомленнями, фото та відео. Підлітки розповідали про свої навчальні заклади, своє оточення, друзів, вчителів, ділилися думками щодо своїх уподобань та захоплень.
Беручи участь в Online Live Story, діти вчаться бути більш впевненими в собі, та, головне, долають мовні бар’єри щоб вільно спілкуватися англійською мовою.
eTwinning Plus Practical Session 2016
ВІДЕО КОНФЕРЕНЦІЯ "МИР ТА ПРИМИРЕННЯ"
30 вересня 2016 року в м. Києві проведено тренінг з серії eTwinning Plus Practical Session 2016. Подія зібрала близько 80 досвідчених вчителів-учасників програми Європейського Союзу «ЕTwinning Plus» для загальноосвітніх навчальних закладів України. Херсонську гімназію № 1 Херсонської міської ради представляла заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Софієнко.
У рамках заходу Сергій Теплов, представник PSA Ukraine, розповів присутнім про тенденції розвитку освіти, Катерина Липовська ознайомила з останніми новинами eTwinning Plus в Україні. Також на учасників чекала низка майстер-класів: ключові ідеї «Project based learning», ІКТ-інструменти для використання в проектах та на уроках. У свою чергу амбасадори поділилися з ітвіннерами своїм корисним досвідом, а саме: як правильно організовувати час, щоб мати можливість реалізовувати проекти eTwinning, про секрети успішної інтеграції проектів у навчальний план та інше.
На завершення тренінгу всі учасники отримали пам’ятні сертифікати. Учасники тренінгу висловити свою вдячність організаторам за цікаве навчання, приємне товариство, теплий прийом та креативні ідеї.
Міжнародна конференція PRO Camp
В рамках Року англійської мови в Україні 31 березня 2016 року в м.Київ відбулася міжнародна конференція PRO Camp, присвячена інноваційним способам організації дитячих таборів та освітніх проектів. Організатори заходу – Громадська організація GoGlobal та інноваційний табір DEC camp, один з проектів DEC education, міжнародної освітньої агенції Східної Європи.
Спікери з США, Великобританії, Іспанії, України та Молдови ділилися власним досвідом щодо організації та проведення мовних таборів. Лідери ринку, експерти з бізнесу, тренери Міжнародної асоціації таборів та Американської асоціації таборів зупинилися на різноманітних аспектах та специфіці адміністративної та методичної роботи.
Більше 100 учасників конференції – вчителі англійської мови, переможці проекта "English Language Teachers – Agents of Change", тренери British Council, мали можливість обмінятися ідеями, дізнатися про інновації, знайти однодумців. Херсонську гімназію № 1 Херсонської міської ради представляла заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Софієнко.
Усі учасники заходу погодилися з тим, що основним завданням є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто. Що літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим. Сподіваємося, що для багатьох дітлахів це літо буде незвичайним та незабутнім!
Teaching Excellence and Achievement Program (TEA)
Applications will be available in January 2016 for the 2016 Teaching Excellence and Achievement Program (TEA).
The deadline for applications, including all supporting documents, is 11:59 pm EST on April 15, 2016. The deadline for applications in your country is set by the U.S. Embassy or Fulbright Commission and may be different from the one listed above. Please read the Application Instructions and the Online Application Guide carefully before beginning the application.
Використання автентичних он-лайн ресурсів у навчанні учнів англійської мови
Володіння інформаційно-комунікаційними технологіями є безсумнівною перевагою для тих вчителів, які бажають працювати творчо та невтомно шукають нові шляхи, форми і методи, щоб підняти освітній рівень вихованців на якісно новий щабель. Створення умов для соціалізації дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі шляхом апробації та упровадження ефективних педагогічних технологій вивчення іноземної мови засобами мережі Інтернет є першочерговим завданням для вчителів англійської мови Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради, які 16 березня 2016 року гостинно приймали вчителів на науково-практичному семінарі в рамках роботи опорного навчального закладу щодо використання ІКТ у навчально-виховному процесі з теми «Використання автентичних он-лайн ресурсів у навчанні учнів англійської мови». В семінарі взяли участь 20 вчителів англійської мови міста, яких заступник директора гімназії з навчально-виховної роботи Равкіна О.І. ознайомила з основними напрямками роботи методичного об’єднання вчителів іноземних мов гімназії, прокоментувавши, що професійне вдосконалення викладачів відповідно до європейських стандартів та підвищення інформаційної культури є невід’ємної складовою освітньої діяльності педагогів. Лауреат конкурсу «Учитель року- 2016» в номінації англійська мова Строгова Н.М. здійснила для гостей екскурсію власним веб-сайтом, поділилася досвідом щодо його наповнення та запропонувала посилання на корисні веб-ресурси для навчання учнів іноземній мові. Заступник директора гімназії з навчально-виховної роботи Софієнко О.В. розповіла про досвід роботи щодо організації та проведення учнівських веб-конференцій в рамках проекту «Face to Faith», участі в програмі «eTwinning» та «Cambridge penfriends». Гості семінару із задоволенням взяли участь у майстер-класі, який підготувала Кузьменко О.С., демонструючи переваги використання автентичних он-лайн ресурсів у навчанні учнів англійської мови. Учасники семінару відмітили високий професійних рівень та практичну значущість проведеного заходу.
Переглянути фото за посиланням
Немає коментарів:
Дописати коментар